O nas

Ośrodek Nauki i Zabawy Skool w Olsztynie jest miejscem, które zostało stworzone przede wszystkim z myślą o przyszłości młodego pokolenia, jak i również z myślą o rodzicach chcących zapewnić swoim pociechom najlepszy start w dorosłe życie.

W okresie wakacyjnym proponujemy 8 turnusów półkolonii. W trakcie roku szkolnego oferujemy kursy…

Więcej

Kursy językowe

We wszystkich naszych kursach tak i tutaj nacisk jest przede wszystkim położony na umiejetność komunikacji. Równolegle i aktywnie rozwijane są umiejętności mówienia, słuchania, pisania, czytania oraz gramatyki.

Dzieci przedszkolne (5-6 lat)
Tryb nauki dostosowany jest do sposobu myślenia i zapamiętywania charakterystycznego dla dzieci w tym wieku.
Dzieci szkoła podstawowa
Kurs jest częścią wieloletniego planu nauczania, mającego na celu doprowadzenie dziecka do biegłego posługiwania się językiem w codziennym życiu.
Młodzież/Dorośli
Kwalifikacja do grupy odbywa się na podstawie wieku oraz stopnia zaawansowania.
Seniorzy
Podczas tych zajęć nacisk będzie w głównej mierze położony na umiejętność komunikacji a tempo zajęć będzie dostosowane do możliwości i potrzeb słuchaczy.
Więcej

Kluby popołudniowe, rysunek i malarstwo, fotografia, szachy.

Chcielibyśmy Państwu zaoferować tematyczne kluby popołudniowe dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Pod okiem fachowca nauczymy Twoje dziecko, rysunku i malarstwa,fotografowania jak również gry w szachy.

Więcej

Półkolonie Olsztyn 2020

Wakacyjne półkolonie – oferta na 2020 r.

Półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat w Olsztynie.
Koszt tygodniowego turnusy to jedyne 350 zł!!!

Więcej

Przyjęcia urodzinowe

Drogi rodzicu, jeśli nie masz pomysłu oraz czasu na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego swojej pociechy, to możemy Ci w tym pomóc. Przygotowaliśmy szeroką ofertę organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Więcej

Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Można się w jej trakcie także dobrze bawić. Skool jest właśnie ośrodkiem nauki i zabawy, a dokładniej wykorzystujemy zabawę do nauki. Oprócz dobrej zabawy dzieci i dorośli mogą się uczyć. A dzięki takiej formie nauki czerpią z tego radość i zadowolenie.

Aktualności

Wraz z dniem 7 stycznia rozpoczęliśmy zajęcia w naszej nowej siedzibie przy ul.Kutrzeby 5 🥳 Ośrodek przygotowaliśmy ze starannością i sercem, by pracowało nam się jeszcze lepiej w tym nowym roku i każdym kolejnym 🏠 Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie równie chętnie będą odwiedzać nasz nowy Skool 😊

Opine

marta

zaangażowanie nauczyciela na 120%; po prostu widać, że wszystkim zależy; córka chodzi z entuzjazmem; polecam nie tylko angielski ale także inne zajęcia pozalekcyjne - zimowisko było fajne i w przystępnej cenie

Kamila

Fantastyczne półkolonie, dzieci cały czas zajęte, a przy okazji podszkoliły się z jęz. angielskiego. Atmosfera rodzinna, indywidualne podjeście Właścicieli do każdego dziecka sprawia, że dzieci czują sie bezpiecznie. Gorąco polecam.

Aneta

Polecam wszystkim naukę angielskiego oraz zajęcia pozalekcyjne w Skool. Różnorodność i kreatywność przygotowanych zajęć w połączeniu z domową atmosferą i zabawą sprawiają, że nasze dzieciaczki z chęcią tam wracają. Profesjonalne podejście oraz ogromne poświęcenie personelu. Serdecznie polecam 🙂