Ośrodek Nauki i Zabawy Skool jest miejscem, które zostało stworzone przede wszystkim z myślą o przyszłości młodego pokolenia, ale również z myślą o wszystkich rodzicach chcących zapewnić swoim pociechom najlepszy start w dorosłe życie.
W naszym Ośrodku oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci od lat pięciu, które mają na celu nauczyć posługiwania się językiem angielskim w codziennym życiu. Metoda nauczania wzoruje się na metodyce stosowanej w najmłodszych klasach w szkołach w Wielkiej Brytanii i sposobie w jaki dzieciaki od czwartego roku życia uczą się czytać i pisać. Do tego dołączamy i składamy w całość najskuteczniejsze naszym zdaniem elementy  różnych powszechnie znanych metod nauczania języków obcych.

Z metody Callana,która odzwierciedla sposób ,w jaki uczy się dziecko- słuchając i automatycznie powtarzając, natomiast gramatykę przyswajając sobie poniekąd „przy okazji”, naśladując budowę wzorcowych zdań zaczerpnęliśmy system powtarzania całych zdań a nie tylko pojedynczych słówek.

Z metody komunikacji, która kładzie nacisk na to, by uczeń potrafił się dogadać w różnych codziennych sytuacjach, wykorzystujemy różne scenki, czy też odgrywanie ról  spotkanych w życiu codziennym.

Z metody Helen Doron , przeznaczonej głównie dla małych dzieci, czerpiemy pomysły na naukę przez zabawę i nieustanne powtarzanie słów i zwrotów niezbędnych do zabawy.

Wszystkie te elementy złożone w jedną całość, sprawiają że nauka języka jest łatwa, miła i przyjemna, a co najważniejsze skuteczna.

Nie zapomnieliśmy w naszej ofercie także o Seniorach, którzy obecnie coraz częściej wyjeżdżają za granicę przede wszystkim, aby odwiedzić swoje dzieci bądź wnuki. Wielka Brytania jest najpopularniejszym kierunkiem tych wyjazdów, a więc swoboda porozumienia się na przykład w sklepie na pewno umiliłaby ten pobyt oraz sprawiłaby, że byłby mniej stresujący, zdecydowanie przyjemniejszy oraz wygodniejszy. Zatem kierujemy naszą ofertę w stronę naszych szanownych Seniorów, którzy mieliby ochotę wyjść z domu, poznać ludzi, a przy okazji nauczyć się języka angielskiego.

Poza nauką języka angielskiego dla dzieci oferujemy również półkolonie podczas letnich wakacji i pólzimowisko w czasie ferii zimowych. W trakcie roku szkolnego popołudniowe kuluby tematyczne(rysunek i malarstwo,naukę fotografii, nauka gry w szachy)
Nasi opiekunowie posiadają wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz w organizowaniu dzieciom wolnego czasu w sposób kreatywny i interesujący. Uwielbiają Oni dzieci i codziennie dokładają wszelkich starań aby zorganizować waszym pociechom czas wolny w sposób kreatywny i interesujący.
W naszej ofercie znajdują się także tematyczne przyjęcia urodzinowe dla małych jubilatów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia naszego Ośrodka, który mieści się na

ul. Kutrzeby 5a na os. Generałów, bądź do kontaktu telefonicznego.

Kadra

Małgorzata Galewska

Nauczyciel języka angielskiego, animator kultury, kierownik półkolonii,właściciel.

Małgorzata Chorzelewska

Animator kultury,wychowawca półkolonijny.

Maria Luśnia

Animator kultury,wychowawca półkolonijny.

Agata Omilian

Animator kultury,wychowawca półkolonijny.

Ania Gwardjak

Animator kultury,wychowawca półkolonijny.

Agnieszka Cichoń-Kamińska

Artysta plastyk, fotograf.