marta

zaangażowanie nauczyciela na 120%; po prostu widać, że wszystkim zależy; córka chodzi z entuzjazmem; polecam nie tylko angielski ale także inne zajęcia pozalekcyjne - zimowisko było fajne i w przystępnej cenie

Kamila

Fantastyczne półkolonie, dzieci cały czas zajęte, a przy okazji podszkoliły się z jęz. angielskiego. Atmosfera rodzinna, indywidualne podjeście Właścicieli do każdego dziecka sprawia, że dzieci czują sie bezpiecznie. Gorąco polecam.

Aneta

Polecam wszystkim naukę angielskiego oraz zajęcia pozalekcyjne w Skool. Różnorodność i kreatywność przygotowanych zajęć w połączeniu z domową atmosferą i zabawą sprawiają, że nasze dzieciaczki z chęcią tam wracają. Profesjonalne podejście oraz ogromne poświęcenie personelu. Serdecznie polecam :)

Paulina

Zajęcia z angielskiego dla dzieci są ciekawe i co najważniejsze z wykorzystaniem wielu form nauczania. Angażują dziecko do tego stopnia, że w domu samodzielnie powtarza to czego się nauczyło :) Pani Małgorzata ma świetne podejście i duża wiedzę! Polecam w 100% :)

Dodaj opinię

Dodaj komentarz