Półkolonie podczas letnich wakacji – oferta na 2020 r.

Turnusy tygodniowe za jedyne 350zł z wyżywieniem.

W tym roku letnie wakacje będą inne niż do tej pory, ale to wciąż czas odpoczynku dla naszych dzieci jak również w tym razem dla rodziców po całym okresie nauki zdalnej. Dla rodziców to również zmartwienie i nurtujące pytanie: Jak zapewnić swoim dzieciom rozrywkę, odpoczynek i kreatywne spędzanie czasu? I jeszcze dodatkowo za przystępną cenę? Skool postanowił pomóc wszystkim rodzicom w tym wyzwaniu. W naszej tegorocznej ofercie znalazły się półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Półkolonie będą odbywały się w ośmiu tygodniowych turnusach.

Turnus I- 29 czerwca do 03 lipca Turnus II– 06 lipca do 10 lipca  Turnus III– 13 lipca do 17 lipca  Turnus IV-20 lipca do 24 lipca  Turnus V-27 lipca do 31 lipca  Turnus VI-03 sierpnia do 07 sierpnia Turnus VII 10 sierpnia do 14 sierpnia  Turnus VIII-17 sierpnia do 21 sierpnia  Turnus IX– 24 sierpnia do 28 sierpnia.

Zapewniamy opiekę od 8.00 do 16.00.
Koszt tygodniowego turnusy to jedyne 350zl!!!
W cenę turnusu wliczone są, drugie śniadanie (bułka drożdżowa), dwudaniowy obiad i napoje.Rodzice pokrywają również koszt biletów wstępu (kino, muzeum,sala zabaw) i komunikacji miejskiej, w kwocie do max.  60zł. Półkolonie prowadzone będą przez wychowawców z dużym doświadczeniem w opiece nad dziećmi, z doświadczeniem pedagogicznym, którzy z pasją podchodzą do wychowania i rozwoju dzieci.